بازدید مسئولان شهرستان بروجن از شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری

به گزارش وقت خبر , در این دیدار که اعضای شورای تأمین شهرستان بروجن نیز در آن حضور داشتند، راهکارهای تعامل هرچه بیشتر بین صنعت و شهرستان مورد بررسی و تبادل‌نظر قرار گرفت.

 شرکت ورق خودرو، در ابتدای این دیدار، فرماندار شهرستان بروجن ضمن قدردانی از زحمات فرزاد اسماعیلی، مدیرعامل سابق این شرکت، اظهار امیدواری کرد حضور وحید میرزایی به‌عنوان مدیرعامل جدید این شرکت منشأ رشد و تعالی هرچه بیشتر در شرکت ورق خودرو و صنعت استان گردد.

فرماندار شهرستان بروجن در بخش دیگری از سخنان خود به معرفی ظرفیت‌های شهرستان بروجن پرداخت و با بیان اینکه شرکت ورق خودرو نقش ویژه‌ای در توسعۀ صنعت خودروسازی کشور دارد، از توجه ویژۀ این شرکت به مسئولیت‌های اجتماعی در سال‌های اخیر قدردانی کرد.

در ادامه، وحید میرزایی مدیرعامل شرکت ورق خودرو نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور در استان چهارمحال و بختیاری و شرکت ورق خودرو تأکید کرد: مشارکت شرکت ورق خودرو در حوزۀ مسئولیت‌های اجتماعی ادامه خواهد یافت. امیدواریم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام «جهش تولید» مزین شده است، با تعامل مثبت و حمایت‌های بیشتر دولت از بخش صنعت، شاهد پیشرفت روزافزون واحدهای صنعتی در استان و کشور باشیم.

قبلی بناب به قطب تولید و صادرات فولاد کشور تبدیل می شود
بعد دستیابی کروز به دانش طراحی و تولید قطعات پیشرفته خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *