معرفت

صندلیهایی که با “معرفت” هستند آیا با “معرفت” خواهند ماند؟

 

به گزارش “وقت خبر“موضوع استفاده از افرادی که بطور همزمان در جایگاههای دیگر مشغول به فعالیت هستند تؤمور بدخیم نظام اداری کشور شده و انگار که در بین همه ی افرادی که می توانند که در یک سمت قرار بگیرند تأکید روی حضور افراد خاص است. از این جهت باید گفت که سایر افرادی که بخاطر برخی مسائل پشت چراغ قرمز لیست مورد علاقه ی برخی می مانند هرگز فرصت به نمایش گذاشتن توانایی های خود را نخواهند داشت. به اضافه ی اینکه همه ی افرادی که امروز به سمتهای جدید می رسند و در پست های مدیریتی بر صندلی های خود لم می دهند باید از تمام توان خود برای اهداف عالی مجموعه استفاده کنند اضافه کردن اسم برخی افراد در این شرایط به پست های حساس با توجه به اینکه از وضعیت کاری آنها اطلاعات دقیقی در دست است با کدام متر و معیار انجام می شود سؤالی است که می توان در مورد آن مطالبه ی جدی داشت.

اوضاع و احوال بانک سامان تغییر خواهد کرد یا نه موضوعی است که باید از جناب پرمشغله ی علیرضا معرفت پرسید. علیرضا معرفت که به تازگی به عنوان مدیرعامل بانک سامان انتخاب شده و جای ضرابیه را در این پست گرفته خیلی کم مشغله نیست.

در شهریورماه ۹۷ با تصمیم اعضای هیئت مدیره معرفت به نمایندگی از بانک سامان به صندلی هیئت مدیره صرافی سامان تکیه زد

 

معرفت در مهرماه ۹۷ به عنوان عضو هیئت مدیره ی کانون بانکهای غیر دولتی و مؤسسات اعتباری غیربانکی ایرانیان انتخاب شد. لازم به ذکر است معرفت به نمایندگی از بانک سامان در این سمت قرار گرفت.

 

با شروع مرداد ماه ۹۸ معرفت بجای ولی ضرابیه به عضویت هیئت امنای تأمین آتیه ی کارکنان بانک سامان درآمد.

 

اما سؤالی که باید به آن پاسخ داد این است که با وجود این مشغله ها آیا مدیرعامل جدید خواهد توانست به همه ی وظایف خود در بانک سامان برسد ؟ و مسئله ی دیگری که باید به آن پرداخته شود این است که آیا با وجود اینکه معرفت حداقل در دو پست به نمایندگی از بانک سامان صاحب صندلی شد آیا نباید منتظر معرفی کس دیگری به عنوان مدیرعامل جدید می شدیم؟

آنچه که روی داد البته واقعیت موجود در بخش وسیعی از نظام اداری کشور است. امیدواریم که انتخاب این افراد هرچند که با قاعده ی اخلاقی سازگار نیست به سود سازمان هایی باشد که با مردم در ارتباطند اما آیا موقع خانه تکانی در این بخشها نرسیده و آیا نباید به سایر افراد هم اجازه دهیم که توانمندیهای خود را نشان دهند؟

 

قبلی ریزش های زیاد ، زیان هنگفت و پرداختهای کلان هنر مدیریت کوروش پرویزیان
بعد قرعه کشی ۱۲۵ جایزه ۲۵ میلیون ریالی دیگر بین کاربران همراه بانک ملت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *