سایت ثبت نامه لاستیک دولتی بارز تولید فروش

هزینه چند ده میلیاردی تبلیغات بارز برای کاهش تولید و فروش + سند

 

به گزارش “وقت خبر“عوامل زیادی بر موضوع تولید اثرگذارست که یکی از ارکان آن تجربه مدیرانی است که با توجه به سابقه فعالیتشان در این بخش حیاتی و مهم فعالیت می کنند. در این میان تحلیل های مربوط به وضعیت بازار و چالشهای آن از جمله وظایفی است که باید برای جلوگیری از کاهش تولید در مقطع حساس کنونی انجام داد. گروه صنعتی بارز از سال ۶۳ به عنوان اولین کارخانه تایرسازی کشور فعالیت می کند و انتظار می رود که بعد از چند دهه فعالیت در این حوزه توانایی های لازم در جهت برآورد از وضعیت بازار در این گروه وجود داشته باشد که البته با توجه به رصد بارز این مسئله کاملا روشن است. در تولید و توزیع لاستیک در چند وقت اخیر اتفاقات مختلفی افتاده و همگی می توانست محک عیار هوشمندی مدیران این بخش باشد. سایت ثبت نام لاستیک دولتی بارز از جمله جستجوهایی است که مشتریان برای دریافت لاستیک دولتی انجام می دهند اما با همه اینها باید در خصوص تناژ تولید و فروش به آمار مراجعه کرد.

گروه صنعتی بارز که بارز کردستان ، سامان بارز ، لاستیک سیرجان، صنایع لاستیک کرمان ، شرکت بارز ترابر ، کرین سیمرغ و شرکت مهندسی و تحقیقات صنایع لاستیک را در شرکت های گروه می بیند انتظار می رود که در بخش تولید و فروش همت بیشتری را از خود نشان دهد. با توجه به اینکه سایت ثبت نام لاستیک دولتی نیز به این امر کمک میکند باید دید چه چیزی علیرغم تبلیغات زیاد اهداف فروش و تولید را تحت اشعاع قرار داده است.

وضعیت ۵ ساله بارز حکایت از روند کاهشی تولید و فروش در این شرکت دارد اما سؤال مهم اینجاست “همانگونه که موفقیت اتفاقی نیست روند نزولی نیز اتفاقی نیست و قطعا المان های آن را مدیران مربوطه دریافت می کنند اما چرا علاج قبل از واقعه صورت نگرفته؟” این شرکت در پایان سال ۹۷ کمتر از سال ۹۶ و ۹۵ تولید و فروش داشته و در پایان نه ماهه ۹۸ نیز کمتر از ۹ ماهه ۹۷ تولید و فروش را می بیند.

 

موضوع زمانی عجیب تر می شود که رقم تبلیغات این شرکت را بررسی می کنیم:

 

سال

مبلغ تبلیغات ( ریال )

۹ ماهه ۹۸

۲۴.۱۵۷.۰۰۰.۰۰۰

۹۷

۹۷.۵۶۶.۰۰۰.۰۰۰

۹۶

۷۷.۵۸۷.۰۰۰.۰۰۰

۹۵

۷۹.۲۵۳.۰۰۰.۰۰۰

جمع کل

۲۷۸.۵۶۳.۰۰۰.۰۰۰

 

همانطور که مشخص است در پایان ۹۷ که آمار تولید و فروش نسبت به تولید دوسال قبل کاهش داشته رقم تبلیغات خیلی بیشتر بوده با توجه به آمار باید از مدیرعامل بارز پرسید که کی باید این رویه اصلاح شود تا مجدد شاهد سامان بارز باشیم؟

قبلی ممنوعیت پذیرایی رستوران‌ها از روز خواران
بعد امکان دریافت رمز عبور همراه بانک ملت از طریق سامانه بانکداری اینترنتی

حتما ببینید

محجوب خبرگزاری ایلنا آگهی وزارت کار

باج وزارت کار به خانه محجوب

خبرگزاری ایلنا که از رسانه های وابسته به وزارت کارست، و مدیریت آن را محجوب بر عهده دارد در بخش آگهی های تبلیغاتی خود ابهاماتی را می تراشد که باید به آن تأمل کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *