نفت پاسارگارد

عیدی نفت پاسارگارد به سهامداران خود/ کاهش ۱۴۰ میلیاردی هزینه، افزایش ۷۶ درصدی درآمد

به گزارش وقت خبر : شرکت نفت پاسارگاد در سال ۱۳۸۲ با هدف اداره و بهره برداری از شش واحد قیرسازی پالایشگاهای تهران،شازند،اراک ،آبادان،تبریز،،شیراز و بندرعباس تاسیس گردید و سقف تولید سالانه ی این واحدها بالغ بر ۳.۴ میلیون تن در سال می باشد.

محصول اصلی شرکت نفت پاسارگاد انواع قیر است که امسال نسبت به سال گذشته توانسته رشد ۱۸ در فروش محصولات قیری خود را به ثبت برساند.

ظهر امروز مجمع عمومی نفت پاسارگارد برای ارائه گزارش عملکرد آن از سوی مدیران این شرکت در حالی برگزار می‌شود که گزارش های امیدوار کننده ای از دستاوردهای این شرکت در سال ۹۸ به گوش میرسد.

بر اساس گزارش های دریافتی میزان هزینه کرد شرکت نفت پاسارگارد در سال ۹۸ به ۷۰ میلیارد ریال رسیده است در حالی که این میزان در سال ۹۷ ۲۱۰ میلیارد ریال بوده است و این یعنی آنکاه این شرکت توانسته با مدیریت صحیح منابع خود در هزینه های جاری شرکت ۱۴۰ میلیارد ریال صرفه جویی را حاصل کند.

در دگرسو درآمد فروش شرکت نیز ۳۸.۰۰۰ میلیارد ریال بوده است که نسبت به مدت مشابه آن در سال ۹۷ رشد ۷۶ درصدی داشته است. همچنین سود خالص این شرکت با گذشتن از میزان ۲.۵۳۳ میلیارد ریال توانسته نسبت به سال ۹۷ رشد ۱۹۲ درصدی را تجربه کند.

قبلی خودروی برقی ارزان در راه بازار آمریکا/ پیشنهادی که نه عجیب است نه هوشمندانه
بعد دفترچه‌ های بیمه تامین اجتماعی تا ۵ ماه دیگر حذف می شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *