نماینده مردم بابل: شیوه مدیریت در کروز برای سایر صنایع الگو شود

به گزارش وقت خبر : در این بازدید که با توضیحات مدیران بخش‌های مختلف همراه بود، سعادتی و سایر همراهان با نحوه فعالیت‌ها و مدیریت بهره وری و نظارت بر کیفیت در این شرکت آشنا شدند.

سعادتی بیشه سری در حاشیه بازدید از قطعه سازی کروز گفت: حضور مدیرانی با انگیزه و اراده محکم، تکیه بر توانایی علمی و استفاده از دانش و تجارب روز جهان و به کارگیری نیروهای بومی نکاتی بود که در این بازدید کاملاً  آشکار و مبین شاهد بودیم.

وی افزود: در این شرکت قطعه سازی، صمیمیت، تلاش، همت بالا و اراده قوی و البته به تعبیر مدیران “عشق به این کار” سبب شده چنین مجموعه ای با این انگیزه در حوزه صنعت رشد داشته باشد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در شرایطی که کشور در حوزه اشتغالزایی با مشکلات متعددی روبرو است، مجموعه ای مانند کروز برای بیش از ۱۲ هزار نفر اشتغالزایی ایجاد کرده است، تصریح کرد: امسال نیز بالغ بر ۱۰۰۰ نفر را به کارگیری کرده است که باید برخی کم لطفی ها از سوی متولیان نسبت به بخش خصوصی برطرف شود.

به باور سعادتی؛ موضوع بخش خصوصی با رویکرد تقویت آنها و برطرف کردن موانع تولید باید در دستور کار متولیان قرارگیرد و پیشنهاد می کنم قطعه سازی کروز برای سایر بخش های صنعتی کشور به یک الگو در حیطه مدیریتی تبدیل شود.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: رفع موانع تولید، برطرف شدن قوانین دست و پاگیر به تحول بیشتر در صنعت قطعه سازی و خودروسازی و حتی سایر صنایع منجر خواهد شد.

قبلی تقدیر از تلاش سایپا برای تجاری‌سازی خودروهای ناقص
بعد بانک ملت برند محبوب در ارایه خدمات بانکی شناخته شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *