داخلی‌سازی قطعه حساس رابط چرخشی ایربگ به دست متخصصان شرکت کروز

به گزارش وقت خبر، دسته بندی بخش سوییچ ها تنوع بسیاری دارد و شامل دسته راهنما، فیوز باکس ها، سوییچ های داخل خودرو و… می شود. یکی از محصولات بسیار مهم آن رابط چرخشی ایربگ است که تکنولوژی این محصول برای اولین بار توسط کروز به کشور وارد شده است و در حال حاضر با داخلی سازی ۸۰ درصدی تولید می شود.

امیررضا داوودی مدیر یونیت سوییچ در قطعه سازی کروز با اشاره به رابط چرخشی ایربگ به عنوان یکی از قطعات اصلی یونیت سوییچ بیان کرد: این قطعه در فرمان نصب می شود و رابط بین دسته سیم و ایربگ خودرو است، همچنین عملکرد آن هنگام تصادف مشخص می شود و از جنبه جلوگیری از مخاطرات ایمنی و جانی بسیار حائز اهمیت است.

داوودی ادامه داد: این محصول تنوع بسیاری دارد و ۱۰ نوع رابط چرخشی در کروز تولید می کنیم که برای انواع ایربگ محصولات خانواده ایران خودرو، سایپا و گروه بهمن کاربرد دارد.

مدیر یونیت سوییچ در کروز با اشاره به اینکه ورود تکنولوژی تولید رابط چرخشی ایربگ در کشور برای اولین بار توسط کروز انجام شده است، تاکید کرد: خط تولید و کنترل کیفیت این محصول، اتوماتیک و بسیار پیشرفته است که ۷ سال پیش به عنوان تکنولوژی جدید و با همکاری شریک تجاری کره ای وارد کشور شد و اکنون رابط چرخشی ایربگ را با داخلی سازی ۸۰ درصدی تولید می کنیم.

داوودی با اشاره به اینکه اکثر قطعات رابط چرخشی ایربگ در کروز تولید می شود، تصریح کرد: در سال های اخیر شرکت‌های دیگر هم تولید این محصول را آغاز کردند که عمده قطعات آن را به صورت پیش ساخته وارد و فقط مونتاژ می کنند ولی کروز بالاترین سطح داخلی سازی را نسبت به سایر تولیدکنندگان داراست.

مدیر یونیت سوییچ کروز گفت: تولید این قطعه صرفه جویی ارزی چشمگیری را از ۷ سال گذشته و به مراتب از ابتدای سال ۹۸ فراهم کرده که به نوعی خوکفایی ملی محسوب می شود. تولید اصولی و با کیفیت و دوام رابط چرخشی ایربگ از تکنولوژی پیشرفته ای برخوردار و در حال حاضر در اختیار کروز است.

قبلی ارائه خدمات مطلوب به جامعه کارگری جزو برنامه های اصلی بانک رفاه کارگران است
بعد قدردانی از اقدامات فولاد مبارکه در حوزه پدافند غیرعامل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *