نقش قیر در افزایش ارزآوری و بهبود چرخه اقتصادی کشور

به گزارش وقت خبر به نقل از روابط عمومی نفت پاسارگاد ، در این دیدار استاندار هرمزگان ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه فعالیت های مدیریت مجموعه نفت پاسارگاد در جهت افزایش اشتغالزایی و رشد و شکوفایی اقتصاد استان، بر لزوم افزایش ارزآوری و حفظ منافع ملی از طریق مظروف سازی و استفاده از استانداردهای روز دنیا در جهت بسته بندی کیفی قیر تولیدی این کارخانه در قالب بشکه و جامبوبگ و شیوه های نوین بسته بندی تاکید داشت.

همتی همچنین با حضور در محل خط تولید کارخانه نفت پاسارگاد از نزدیک با فرایند بشکه سازی، بشکه پرکنی و حمل قیر بازدید به عمل آورد.

پس از بازدید از کارخانه، موارد ارجاع شده به کارگروه رفع موانع تولید استان هرمزگان در جلسه ای به ریاست همتی با حضور خلیل قاسمی، رییس سازمان صمت استان، حسین نیکخواه، مدیرعامل و علی دانا، رییس هیئت مدیره نفت پاسارگاد تشکیل مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه موضوع تامین و افزایش سهمیه خوراک و ملزومات به نفت پاسارگاد جهت تولید بشکه های فلزی مطرح شد و با قول مساعد استاندار کمیته ای برای پیگیری این موضوع تشکیل و موارد به سازمان صمت محول شد.

به گفته همتی صنعت قیر علاوه بر افزایش ارزآوری که برای کشور دارد موجب حل بخشی از مشکلات اقتصادی ایران در دوره سخت تحریم ها شده است و برهمین اساس مقتضی است که در جهت رشد و پویایی فعالیت های آن به نحو احسن وارد عمل شد.

براساس این گزارش حسین نیکخواه مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد نیز، از حمایت های استاندار و دیگر مقامات استان هرمزگان در جهت تسریع در …

قبلی تأکید شورای تأمین شهرستان مبارکه و شرکت فولاد مبارکه بر تعامل بیشتر
بعد در محل موزه مقدم تهران صورت گرفت: امضا تفاهمنامه بین بانک ملت و دانشگاه تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *