دانشمند هسته ایراه دانشمند شهید«محسن فخری زاده» هرگز متوقف نخواهد شد

راه دانشمند هسته ای شهید«محسن فخری زاده» هرگز متوقف نخواهد شد

به گزارش وقت خبر ،رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: دشمنان کوردل بدانند راهی که دانشمند هسته ای شهید «محسن فخری زاده» آغاز کرد هرگز متوقف نخواهد شد و انتقام سختی در انتظار عاملان این جنایت هولناک خواهد بود.

 

حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا ادیانی رئیس‌سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در بیانیه ای به مناسبت شهادت دانشمند هسته ای ایران محسن فخری زاده اعلام کرد:«وَسَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنْقَلَبٍ یَنْقَلِبُونَ.

 

بار دیگر دست جنایتکار و خون ریز عناصر خود فروخته و وابسته به بیگانگان و صهیونیسم بین الملل با هدف شوم مقابله با پیشرفت‌ های علمی و پژوهشی کشور یکی از چهره‌ های برجسته علمی و صنعتی و هسته ای ما را هدف قرار داده است.

 

 

این برادر و دانشمند مجاهد در دوران هشت سال دفاع مقدس و پس از جنگ تحمیلی در عرصه علم و فناوری هسته ای و دفاعی و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمات ارزنده و شایانی انجام داده است.

 

دست جنایتکار آمریکا و رژیم منحوس صهیونیستی و منافقین کوردل در این جنایت به وضوح و آشکارا دیده می شود.

اما دشمنان کوردل بدانند راهی که دانشمند شهید ما حاج محسن فخری زاده آغاز نموده هرگز متوقف نخواهد شد و انتقام سختی در انتظار عاملان و هادیان این جنایت هولناک خواهد بود».

 

اینجانب ضمن تبریک و تسلیت شهادت این دانشمند عزیز به محضر فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای عزیز و همکاران و خانواده عزیز ایشان ، اطمینان می دهیم تا تعقیب و مجازات عاملان این ترور ناجوانمردانه از پای نخواهیم نشست و رجاء واثق داریم که خون پاک این شهید موجب پیشرفت روز افزون علمی و هسته ای کشور و اقتدار و عزت نظام اسلامی را در پی خواهد داشت ان شاء الله.


 

قبلی افزایش سطح کمّی و کیفی پوشش بیمه‌نامه‌ها
بعد ماجرای حمایت شهید فخری زاده از شرکت های سازنده واکسن کرونا در وزارت دفاع چه بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *