وزیر بهداشت از حمایت های فولاد مبارکه در کنترل بیماری کووید ۱۹ تقدیر کرد

به گزارش وقت خبر , خاطر نشان می شود فولاد مبارکه از ابتدای شیوع ویروس کرونا به یاری مدافعان سلامت پرداخت و اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان بودجۀ این شرکت برای تجهیز بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان اصفهان و برخی مناطق کم‌ برخوردار کشور به‌منظور خرید تجهیزات موردنیاز درمان مبتلایان به بیماری کرونا از جمله اقدامات صورت گرفته در این زمینه بوده است.

فولاد مبارکه در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود وجوه موردنظر را  به خرید تجهیزات ازجمله ونتیلاتور، دترجنت، مواد ضدعفونی‌کننده، ماسک و… اختصاص داده است.

تأمین اکسیژن رایگان بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان توسط فولاد مبارکه تا پایان بیماری کرونا یکی دیگر از اقدامات تاثیر گذار فولاد مبارکه در حوزه حمایت از جبهه بهداشت و سلامت کشور بوده است که در شرایطی آغاز گردید که برخی سودجویان در صدد سوء استفاده مالی و بهره برداری از شرایط ناشی از بحران کرونا بودند و بیمارستان ها به جهت کمبود اکسیژن و بروز بازار سیاه به وجود آمده با مشکلاتی روبرو شده و در این شرایط بود که فولاد مبارکه پیشتاز ارائه اکسیژن رایگان به بیمارستان های تحت پوشش دانشگاههای علوم پزشکی کشور گردید.

تاکنون ۶۰ بیمارستان از حدود ۲۰ استان شامل استان‌های اصفهان، چهارمحال و بختیاری، یزد، تهران (دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران و دانشگاه علوم پزشکی ایران و بیمارستان‌های تأمین اجتماعی) قزوین، گلستان، مازندران، کردستان، اراک، فارس و قم، اکسیژن موردنیاز خود  به‌ رایگان از فولاد مبارکه دریافت کرده‌اند  و  این روند  تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت. این در حالی است که اقدام فولاد مبارکه برای تحویل اکسیژن به بیمارستان‌ها بین سایر فولادسازان و تولیدکنندگان اکسیژن کشور نیز به‌عنوان یک الگو به اجرا درآمد.

قبلی ثبت بیشترین درآمد فروش تاریخ فولاد مبارکه در آذر ماه سال جاری + جدول
بعد اعلام آمادگی فولاد متیل برای حمایت از توسعۀ معادن کوچک در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *