ثبت سومین رکورد تولید در فولاد هرمزگان

به گزارش وقت خبر , سید اصغر مدنی با اشاره به عزم راسخ کارکنان فولاد هرمزگان برای عبور از ظرفیت اسمی شرکت گفت: علی‌رغم همۀ محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا و تحریم‌های ظالمانه، توانستیم به این مهم دست یابیم و گامی بلند برای تحقق هرچه بیشتر شعار جهش تولید برداریم.

وی تصریح کرد: رکوردهای قبلی تولید در این شرکت مربوط به ماه‌های شهریور و آبان و به ترتیب به میزان ۱۳۷ هزار و۳۹۱ تن و ۱۳۸ هزار و ۲۲۶ تن بوده است.

معاون بهره‌برداری فولاد هرمزگان خاطرنشان کرد: این شرکت با توجه به تعهد خود در زمینۀ تأمین نیاز شرکت‌های فولادی کشور و همچنین حفظ سهم بازارهای صادراتی، تمام تلاش خود را برای تولید حداکثری تا پایان سال جاری به کار خواهد بست.

در همین خصوص، حامد جمشیدی‌نیا، مدیر فولادسازی فولاد هرمزگان نیز مهم‌ترین عوامل کسب این رکوردها را این‌چنین برشمرد: کاهش توقفات اضطراری و تأخیرها در واحد فولادسازی و ریخته‌گری مداوم، افزایش سرعت تولید کوره‌ها، کاهش مدت‌زمان آماده‌سازی ذوب، افزایش کیفیت تولید آهن اسفنجی، بهبود کیفیت سربارۀ کورۀ قوس الکتریکی، کنترل مستمر فرایند تولید و تلاش واحدهای خرید مواد اولیه و قطعات یدکی به‌منظور افزایش کیفیت مواد اولیه و قطعات یدکی.

قبلی پروژه‌های فولاد مبارکه روی مدار توسعه
بعد درخشش روابط عمومی‌های گروه فولاد مبارکه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *