ماجرای قرارداد فولاد مبارکه با همسر یکی از مسئولین دولتی چه بود؟

به گزارش وقت خبر , دکتر پروین داداندیش رئیس دانشگاه آزاد واحد تهران غرب است که بعنوان نماینده حقوقی دانشگاه قرارداد را امضا نموده است. همان گونه که در سربرگ قرارداد منتشر شده توسط موسوی لارگانی نیز طرف دوم قرارداد به نام (دانشگاه آزاد اسلامی) بوده و رئیس این دانشگاه یعنی دکتر داداندیش بعنوان نماینده حقوقی آن را امضانموده است.

اما موضوع وقتی شفاف تر می شود که بدانیم فولاد مبارکه واحدی مستقل به نام ارتباط صنعت با دانشگاه را در ساختار خود نهادینه نموده و حدود ۱۳۰ دانشگاه، مرکز تحقیقاتی علمی پژوهشی و شرکت دانش بنیان با آن طرف قرارداد هستندکه یکی از آنها نیز دانشگاه تهران غرب است.

دانشگاه های اصفهان، شهرهای مجاور و بسیاری از شرکت های دانش بنیان نیز در این لیست حضور دارند که ارقام قراردادی آنها به مراتب بیشتر از قرارداد با دانشگاه تهران غرب است. یکی از این مراکز، مرکزلیزر ایران مستقر در تهران است که چندی پیش با حمایت فولاد مبارکه پروژه ای را کلید زد که ایران را در جمع پنج کشورتولید کننده لیزر پرتوان قرار داد.

ضمن اینکه پرداخت ها در فولاد مبارکه برای هر قراردادی مستلزم ارائه مدارک مثبته عملکردی است وگرنه هر پرداختی می تواند از طریق بازرسان سازمان های نظارتی کشور مورد سئوال واقع گردد چرا که فولاد مبارکه از شرکت های بورسی ایران است.
اکنون با شفاف شدن موضوع باید از نماینده محترم پرسید تا کی قرار است با ارائه اطلاعات مخدوش، روابط فولاد مبارکه با مراکز علمی مورد تخطئه قرار گیرد.

قبلی حاج آقا نماینده! با قطع دست مشکل تورم و گرانی حل نمی‌شود
بعد انتصاب مدیرعامل موسسه میراث هنر ماندگار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *