نماینده مردم کاشمردر مجلس: باور “ما می توانیم” در کروز به فعلیت رسیده است

به گزارش وقت خبر , در این بازدید که با توضیحات مدیران بخش‌های مختلف همراه بود، حجت الاسلام جواد نیک بین با نحوه فعالیت‌ها و مدیریت بهره وری و نظارت بر کیفیت در این شرکت آشنا شد.

حجت الاسلام جواد نیک بین نماینده کاشمر در مجلس یازدهم که خود از کارآفرینان و مهندس برق و الکترونیک است، در حاشیه بازدید گفت: قطعه سازی کروز یک مجموعه با افتخار برای جمهوری اسلامی ایران است و باید همه توانمان را برای حمایت از مجموعه های تولیدی نظیر کروز بگذاریم. وی با تاکید بر اینکه که کروز باور “ما می توانیم” را به فعلیت رسانده است، بیان داشت: تمامی تولیدات کروز داخلی سازی شده است.

به صورت زنجیره ای و نه تک محصولی، قطعات خودرو را به بهترین شکل تولید می کنند. نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حمایت از تولید کنندگان داخلی موجب می شود که کشور رو به صنعتی شدن و پیشرفته تر شدن حرکت کند. حجت الاسلام جواد نیک بین با اشاره به اینکه مرکز تحقیقات کروز از نقاط قوت این شرکت قطعه سازی است، خاطرنشان کرد: کروز به دنبال توسعه صنعت قطعه سازی، داخلی سازی و صادرات قطعات متفاوت به دنیا است و قطعا از حمایت مجلس برخوردار خواهد بود.

قبلی دستورالعمل اجرایی ماده (۶) اصلاحی قانون صدور چک
بعد برای ساخت مجموعۀ ورزشی المپیک نقش‌جهان ظرف مدت ۵ سال آماده‌ایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *