صف خرید دارویی‌ها در روزی که بورس قفل صف فروش است

به گزارش وقت خبر , پیرو قفل شدن اغلب نمادها در صف فروش، ارزش معاملات هم افتی جدی داشته است. به طوری که تا اینجای کار ارزش معاملات خرد به رقم ۳۲۵۰ میلیارد تومان رسیده است. دارویی‌ها، پالایشی‌ها و فلزات صنایعی هستند که تا الان بیشترین ارزش معاملات را داشتند. در بین نمادها هم برکت، شبندر و فملی بیشتر از همه معامله شده‌اند.

از نکات جالب توجه بورس امروز قرار گرفتن داروسازان در فهرست پرمعامله‌ترین صنایع و نمادها است. در همین حال دارویی‌ها از معدود صنایعی هستند که در بازار منفی امروز مثبت شده‌اند و اغلب آن‌ها صعودی‌اند. این در شرایطی که دولت ارز ۴۲۰۰ تومانی را از بودجه حذف نکرده و داروسازان احتمالا سال آینده هم دلار ارزان بگیرند. شائبه حذف این ارز یکی از سوخت‌های اصلی داروسازان در مسیر صعودی بود. اما حالا با عدم حذف آن هم شاهد رشد دارویی‌ها هستیم که در نوع خود جالب توجه است. شاید اخبار نزدیک شدن برکت و برخی دیگر از شرکت‌های دارویی به واکسن منجر به اقبال دوباره بورس‌بازان به این دسته از نمادها شده است.

حقیقی‌های بورس امروز بیش از پیش در سمت فروش فعال شده‌اند. به طوری که خروج پول حقیقی به ۴۵۰ میلیارد تومان رسیده است. به عبارتی دیگر درجه حمایت حقوقی‌ها (نسبت خالص خرید به ارزش معاملات خرد) تا اینجای بازار امروز به عدد جالب توجه ۱۴ درصد رسیده است.

قبلی دبیرستان دخترانه شهدای بانک رفاه کارگران دهستان منجیل آباد شهرستان رباط کریم افتتاح شد
بعد همتی از FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام دفاع می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *