آخرین خبرها
نوآوری پلی پروپیلن جم با تولید گرید ترپلیمر br با تایید دانشگاه صنعتی شریف گرید RP120L محصول نوآور و برتر ایران شناخته شدÅ]ð?

نوآوری پلی‌پروپیلن‌جم با تولید گرید ترپلیمر

به گزارش وقت خبر؛ در پنجمین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی که با حضور نمایندگان شرکت‌های برگزیده در محل مجتمع خدمات فناوری دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، گرید ترپلیمر شرکت پلی پروپیلن جم با نام JAMPILEN RP120L به عنوان محصول برتر ایرانی برگزیده و از این شرکت با اهدای تندیس زرین و تقدیرنامه تجلیل شد.
تحول در صنعت فیلم‌های پلیمری با بهره گیری از دانش روز جهانی و با تولید ترپلیمر پایه پلی پروپیلنی برای اولین بار درکشور رقم خورد.
تولید محصول JAMPILEN RP120L  در راستای رفع نیاز داخلی و ایجاد ارزش افزوده برای صنایع تکمیلی کشور با هدف جلوگیری از خروج سالانه ۲۰ میلیون دلار ارز از کشور، توسط شرکت پلی پروپیلن جم تولید انبوه و به بازار عرضه خواهد شد.
بر اساس بررسی حجم معاملات در سال، تاکنون بالغ بر ۱۲ هزار تن نیاز بازار داخلی جهت مصرف این محصول بوده که این میزان نیز از خارج وارد کشور می شده است که در حال حاضر با تولید گردید ترپلیمر RP120L توسط شرکت پلی پروپیلن جم، علاوه بر تامین کامل نیاز داخل، امکان ایجاد بازار صادراتی حدود ۸ هزار تنی نیز فراهم خواهد شد و چنانچه بازار داخل یا بازار صادراتی نیاز بیشتری را جهت مصرف این گرید ارزشمند تقاضا نماید، شرکت پلی پروپیلن جم امکان تولید چندین برابر ظرفیت اعلام شده را خواهد داشت.
قبلی فروش بالای «جم» در سال ۹۹
بعد گروه مالی دی بازوی قابل اتکای بانک در سودآوری است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *