بازارچه یلدا در مجموعه فرهنگی و ورزشی شهربانو منطقه ۳

به گزارش وقت خبر، به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۳، کاظم کمالی نسب معاون امور اجتماعی و فرهنگی در این خصوص گفت: با توجه به فرارسیدن ایام پایانی فصل پاییز و فرا رسیدن طولانی ترین شب سال(شب یلدا)، به همین مناسبت جشن سمفونی پاییز در مجموعه شهربانو منطقه ۳ برگزار می شود.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۳ ابراز داشت: در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۲۶ و ۲۷ آذر ماه بازارچه عرضه و فروش محصولات خانگی زنان کارآفرین و سرپرست خانوار در محل سالن مد مجموعه شهربانو برگزار می شود.

کمالی نسب اذعان داشت: این بازارچه با حضور ۳۰ غرفه در زمینه هنرها و کاردستی، منسوجات و پوشاک و پوشش ، مواد غذایی و ..(شامل انواع دسرها و شیرینی های ایرانی ویژه شب یلدا ، محصولات تزیینی شب یلدا، شامل شال و روسری و مانتو با طرح اشعار) و نیز برگزاری حافظ خوانی، شاهنامه خوانی ، مثنوی خوانی و…از ساعت ۹ صبح الی ۱۹ برگزار می شود.

وی اظهار داشت: در کنار غرفه های بازارچه شب یلدا کارگاههای آموزشی هنری و فرهنگی شامل طراحی روی شال و روسری ، طراحی روی لباس، تریکو بافی ، آموزش شاهنامه ، کارگاههای آموزشی و قصه خوانی مادر و کودک نیز بر می شود.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۳ افزود: همچنین همزمان با فرارسیدن شب یلدا، روز شنبه ۳۰ آذر ماه در مجموعه شهربانو جشنی به همین مناسبت برگزار می شود.

کمالی نسب گفت: این جشن با حضور گروه سرود بانوان آوای شهر امید و بانوان ساکن این منطقه برگزار می شود. این جشن شامل بخشهای مختلفی از جمله شاهنامه خوانی ، اجرای قطعاتی از موسیقی سنتی ایرانی، سخنرانی در خصوص تحکیم بنیان خانواده ، مسابقه، جوایز است.

شرکت در این جشن برای عموم و کارکنان آزاد و رایگان است.

قبلی افتتاح پروژه های عمرانی شهرداری گرگان با حضور معاون عمرانی وزیر کشور
بعد برگزاری مسابقات مینی گلف بین نسلی شهروندان تهرانی

حتما ببینید

چگونه متوجه شویم سهام عدالت داریم یا خیر؟

رهبر انقلاب دیشب با درخواست دولت برای آزادسازی سهام عدالت موافقت کردند اما بسیاری از مردم نمی‌دانند یا بخاطر ندارند که آیا در شمول سهام عدالت قرار گرفته بودند یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *