خبهمن را در سبد پرتفوی خود قرار دهیم

خبهمن متعلق به گروه بهمن از جمله نمادهای گروه خودرویی است که در حال حاضر با بازده ی قیمتی 2.524 تا 2.626 ریال خرید فروش می شود.

کد خبر : 1183
تاریخ انتشار : شنبه 11 ژانویه 2020 - 13:48
خبهمن را در سبد پرتفوی خود قرار دهیم

به گزارش نبض بازار ، افراد در بازار سرمایه ماحصل انتخاب خود را در منصه ی سود و زیان می گذارند. انتخابی که می تواند در حضور یا عدم حضور برخی در بازار بورس نقش فزاینده ای بازی کند.

در بررسی گزینش نماد برای خرید عوامل زیادی دارای اهمیت هستند که باید به دقت مورد مطالعه قرار گیرند. گروههای مختلفی که امروز در بورس و فرابورس فعالیت می کنند جذابیتهایی را باید برای خریداران خود فراهم کنند تا تضمین لازم برای سوددهی را برای خریداران فراهم کنند.

گروههای خودرویی یکی از پر دامنه ترین نمادهای بازار سرمایه را تشکیل می دهند. استقبال از این نمادها با توجه به اخباری که از این گروهها به گوش می رسد بسیار قابل تأمل است.

اما تحلیلهای بنیادی و تکنیکال در نهایت نمادی را به عنوان خرید خوب در سبد خریداران قرار می دهد که باعث می شود تأثیرات زیادی را به وجود بیاورد.

نماد خبهمن متعلق به گروه بهمن از جمله نمادهای گروه خودرویی است که در حال حاضر با بازده ی قیمتی 2.524 تا 2.626 ریال خرید فروش می شود.

ارزش واقعی سهم خبهمن 2.625 ریال است که یکی از نشانه های خوب برای خرید یک نماد می تواند باشد هرچند که این موضوع نباید به عنوان تنها ملاک خرید در نظر گرفته شود اما بررسی سایر عوامل پیش بینی خوبی از آینده ی سهم خبهمن را ارائه می کند.

با بررسی نمودار این گروه روشن می شود که مقاومت مهم خبهمن در محدوده ی  2.818 ریال قرار دارد و حمایت مهم آن نیز روی  2.128 ریال دیده می شود. موضوعی که باید در مورد نماد خبهمن مورد توجه قرار گیرد این است که خبهمن جزو برترین های تقاضاست و در شرایطی که بازار در حال اصلاح شاخص است این نماد با 203.758 تقاضا در صف خرید قرار گرفته و می تواند با رد شدن از مقاومت یاد شده به سمت مقاومتها بالا حرکت کند.

حمایت خوب حقوقی ها از خبهمن باعث شده تا سهم شناور آزاد آن در حال حاضر 28.62% باشد. موضوع دیگری که باید مدنظر قرار گیرد در مورد خریداران کوتاه مدت است. بیشترین رشد 30 روزه ی این نماد 21.35% بوده که در بازده ی کوتاه مدت بسیار قابل قبول است.

آنچه که از سایر بررسی های این گروه تارگتها را آشکار می کند نشان دهنده ی دو هدف است که هدف اول را روی  300 ریال و هدف دوم را روی 500 ریال می گذارد. این نماد در حال حاضر جزو نمادهای بزرگ رشدی محسوب می شود که می تواند در سبد پرتفوی خریداران سود قابل ملاحظه ای ایجاد کند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.