در بررسی های وقت خبر مشخص گردید؛

فروش محصولات پردیس در سال گذشته افزایش یافت

پتروشیمی پردیس از فروش محصولات خود در سال گذشته ۱۸۱۱۱ میلیارد تومان درآمد کسب نموده است.
کد خبر : 23443
تاریخ انتشار : یکشنبه 16 آوریل 2023 - 15:10
فروش محصولات پردیس در سال گذشته افزایش یافت

به گزارش وقت خبر، پتروشیمی پردیس که با نماد شپدیس در بازار سرمایه شناخته می‌شود در سال ۱۴۰۱ به میزان ۱۸۱۱۱ میلیارد تومان فروش داشته است این مبلغ در سال ۱۴۰۰ به میزان ۱۶۱۳۷ میلیارد تومان بود.

افزایش ۱۲ درصدی فروش پردیس

پتروشیمی پردیس در سال ۱۴۰۰ محصولات خود را به میزان ۱۶۱۳۷ میلیارد تومان به فروش رسانده بود که در سال گذشته با افزایش ۱۲ درصدی این مبلغ به ۱۸۱۱۱ میلیارد تومان رسید.

میزان فروش پتروشیمی پردیس در سال گذشته از بازار‌های داخلی ۴۶۲۷ میلیارد تومان و در بازار‌های خارجی ۱۳۴۸۳ میلیارد تومان می‌باشد.

اوره از محصولات بنیادین پردیس می‌باشد این شرکت در سال گذشته ۱۵۴ میلیارد تومان اوره صنعتی در بازار‌های داخلی به فروش رسانده است در حالی که در مدت مشابه سال قبل از آن فقط ۴۰ میلیارد تومان اروه در بازار‌های داخلی به فروش رسانده بود همچنین میزان فروش داخلی اوره کشاورزی این شرکت در سال گذشته ۴۴۷۳ میلیارد تومان می‌باشد.

کاهش مصرف خوراک گاز شیرین مصرفی در پتروشیمی پردیس

پتروشیمی پردیس در در سال ۱۴۰۱ به میزان ۳۰۹۹ میلیارد تومان خوراک گاز شیرین مصرف نموده که نسبت به سال ۱۴۰۰ به میزان ۱۸۷۷ میلیارد تومان در این قسمت کاهش داشته است همچنین میزان سوخت گاز شرکت ۶۵۵ میلیارد تومان می‌باشد.

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.