مشخصات کامل Cip فرودگاه کرمانشاه (اطلاعات کامل و جامع)

CIP مخفف Concierge-Infused-Privileges یا خدمات ویژه فرودگاه، یک سرویس لوکس و اختصاصی در برخی فرودگاه‌ ها در سراسر جهان است که به مسافرانی که تمایل دارند تجربه‌ راحت و لوکس ‌تری در حین سفر خود داشته باشند، ارائه می ‌شود. این سرویس به مسافران امکان می‌ دهد از لحظه ورود به فرودگاه تا وقتی که سوار هواپیما می ‌شوند، از خدمات و تسهیلات ویژه برخوردار شوند.
کد خبر : 30707
تاریخ انتشار : چهارشنبه 23 اسفند 1402 - 13:09
مشخصات کامل Cip فرودگاه کرمانشاه (اطلاعات کامل و جامع)
Print Friendly, PDF & Email

CIP مخفف Concierge-Infused-Privileges یا خدمات ویژه فرودگاه، یک سرویس لوکس و اختصاصی در برخی فرودگاه‌ ها در سراسر جهان است که به مسافرانی که تمایل دارند تجربه‌ راحت و لوکس ‌تری در حین سفر خود داشته باشند، ارائه می ‌شود. این سرویس به مسافران امکان می‌ دهد از لحظه ورود به فرودگاه تا وقتی که سوار هواپیما می ‌شوند، از خدمات و تسهیلات ویژه برخوردار شوند.

Cip فرودگاه کرمانشاه

خدمات کلی Cip فرودگاه

 1. ترمینال ویژه: Cip فرودگاه عموما شامل ترمینالی ویژه است که به آن سالنCIP نیز گفته می ‌شود. این ترمینال جدا از ترمینال ‌های عمومی فرودگاه قرار دارد و فضایی لوکس و راحت را برای مسافران فراهم می‌کند. در سالن CIP، مسافران می ‌توانند از صندلی ‌های راحت، اینترنت بی‌ سیم، فضای انتظار شخصی، رستوران و بار، خدمات پذیرش و ویزا و سایر امکانات لوکس دیگر استفاده کنند.
 2. ورود و ترخیص سریع: مسافران Cip فرودگاه کرمانشاه از مسیرهای ویژه ورود و ترخیص استفاده می‌کنند. این به آنها کمک می‌ نماید تا از صف های طولانی و پرترافیکی که معمولا در فرودگاه‌ ها وجود دارد، عبور کنند. این سرویس سرعت و کارایی در پروسه ورود و خروج را بهبود می ‌بخشد.
 3. خدمات پرسنل: مسافران Cip فرودگاه کرمانشاه از تیمی از پرسنل مجرب و متعهد برای همراهی در طول سفر خود بهره می ‌برند. این پرسنل به عنوان میزبان فرودگاه شناخته می ‌شوند و وظایفی مانند استقبال از مسافران، کمک در ترخیص بار، ارائه اطلاعات سفر، رزرو تاکسی یا خودروی اجرایی و سایر خدمات مرتبط را بر عهده دارند.
 4. تسهیلات اضافی: مسافران CIP ممکن است از تسهیلات اضافی مانند اتاق‌ های خصوصی برای استراحت و آماده ‌سازی قبل از پرواز، سرویس وسایل نقلیه، خدمات رفت و آمد عمومی، خدمات انتقال بین ترمینال ‌ها با خودروی تشریفات، امکانات پذیرش برای ملاقات کنندگان، خدمات باربری، ویزا و مسائل مربوط به مجوزهای ورودی، رزرو هتل و سایر خدمات مسافرتی بهره ‌مند شوند.

Cip فرودگاه یک سرویس پرسنلی و اختصاصی است که به مسافران امکان می‌ دهد از تجربه‌ ای لوکس و راحت در طول سفر خود استفاده نمایند. این سرویس عموما برای مسافران تجاری، مسافران  فرست کلاس یا سفرهای ویژه ارائه می ‌شود. هدف اصلی Cip فرودگاه، ایجاد تجربه ‌ای بی‌ نظیر و خاص برای مسافران است که در آنها همه نیازهایشان برآورده می‌ شود.

Cip فرودگاه

Cip فرودگاه کرمانشاه

فرودگاه کرمانشاه یکی از برترین فرودگاه های داخل کشور است که با وجود تعداد مسافران محدود خدمات cip را ارائه می دهد. سالن Cip فرودگاه کرمانشاه در داخل ترمینال اصلی قرار دارد و به باند پرواز نزدیک می ‌باشد. امکانات این سالن در مقایسه با دیگر فرودگاه ‌های بزرگ کشور محدودتر است؛ اما کیفیت بالای سرویس دهی این فرودگاه در استقبال و بدرقه مسافران، باعث رضایت بالای مسافران می شود.

با توجه به محدودیت پروازهای این فرودگاه و نزدیکی موقعیت هواپیما به باند، در واقعیت، در این فرودگاه خودرویی برای حمل مسافر در باند وجود ندارد. مهمانداران برای بدرقه یا استقبال از مسافران از باند عبور می‌کنند و در پایین هواپیما از مسافران استقبال می کنند. پذیرایی در سالن Cip فرودگاه کرمانشاه شامل انواع نوشیدنی های سرد و گرم، انواع قهوه، میان وعده های متنوع، میوه های مختلف و …. می شود.

سالن Cip فرودگاه کرمانشاه در داخل سالن اصلی این فرودگاه قرار دارد و در سال ۱۴۰۰ به طور کامل بازسازی شده است. خدمات تشریفات فرودگاهی Cip فرودگاه کرمانشاه برای بزرگسالان، کودکان و نوزادان با هزینه های متفاوتی ارائه می شود. همچنین اگر دچار معلولیت خاصی هستید باید از این فرودگاه استعلام قیمت بگیرید. مسافران cip می توانند در سالن تشریفات از اینترنت بی سیم رایگان استفاده کنند. مهمانداران فرودگاه کرمانشاه مسافران را تا پای پرواز بدرقه می نمایند.

دریافت کارت پرواز

در سرویس Cip فرودگاه، مسافران می‌ توانند  به سادگی کارت پرواز خود را دریافت کنند. این خدمت به صورت متمرکز و سریع ارائه می ‌شود تا مسافران بتوانند به سرعت و بدون نیاز به مراجعه به دفتر فرودگاه یا ترمینال ‌های عمومی، کارت پرواز خود را دریافت نمایند. فرآیند دریافت کارت پرواز در Cip فرودگاه کرمانشاه به طور کلی به صورت زیر است:

 1. ثبت نام و ارائه مدارک: مسافران در ابتدا باید در سرویس CIP ثبت نام کنند و مدارک شناسایی لازم را ارائه دهند.
 2. بررسی مدارک و اعتبارسنجی: مدارک ارائه شده توسط مسافران بررسی و اعتبارسنجی می ‌شوند تا اطمینان حاصل شود که اطلاعات صحیح و معتبر است.
 3. صدور کارت پرواز: پس از تایید مدارک و اطلاعات مسافر، کارت پرواز به او تحویل می ‌شود. این کارت حاوی اطلاعات مهمی از جمله نام مسافر، شماره پرواز، تاریخ و زمان پرواز و سایر جزئیات مربوط به سفر است.
 4. راهنمایی و همکاری: در فرآیند دریافت کارت پرواز، کارکنان سرویس Cip فرودگاه مسافران را راهنمایی می‌کنند و در صورت نیاز همکاری لازم را انجام می ‌دهند تا مسافران بتوانند به راحتی و بدون مشکل کارت پرواز خود را دریافت نمایند. در نتیجه، سرویس CIP فرودگاه امکان دریافت کارت پرواز را در اختیار مسافران قرار می دهد تا آن‌ها بتوانند با سرعت و راحتی به سفر خود ادامه دهند.

  خدمات تشریفات فرودگاهی

  خدمات تشریفات فرودگاهی فرودگاه کرمانشاه

  خدمات تشریفات فرودگاهی Cip فرودگاه کرمانشاه عبارتند از خدماتی که در فرودگاه ‌ها برای ارائه راحتی و سهولت به مسافران عرضه می ‌شوند. این خدمات با هدف فراهم کردن تجربه مطلوب و استرس کمتر در فرآیند سفر به مسافران ارائه می گردند. در فرودگاه کرمانشاه مهمانداران در ابتدای ورود مسافران به استقبال آنها می روند. نمایندگان فرودگاه معمولا از مسافران در لابی ورود یا خروج فرودگاه استقبال کرده و آن‌ها را در تمامی مراحل سفر همراهی می نمایند. خدماتی مانند تسریع در مراحل چک‌ این، امنیتی و پاسپورتی می ‌تواند به مسافران کمک کند تا زمان مورد نیاز برای عبور از این مراحل را کاهش دهند. این خدمات معمولا توسط نمایندگان فرودگاه یا شرکت‌ های خدمات تشریفات فرودگاهی ارائه می‌ شود.

  اگر مسافران باری به فرودگاه ارسال کرده‌ اند، خدمات تشریفات فرودگاهی می ‌توانند خدمات پیگیری بار را فراهم کنند. نمایندگان فرودگاه مسئولیت پیگیری و تحویل بار به مسافران را بر عهده می‌گیرند تا آن‌ها بتوانند به راحتی و بدون نگرانی از امانت ‌داری و تحویل بار خود استفاده کنند.

  مهمترین هدف این خدمات، ایجاد تجربه مثبت و راحتی برای مسافران است. با استفاده از خدمات تشریفات فرودگاهی، مسافران می‌ توانند در هر مرحله از سفر خود توسط نمایندگان فرودگاه همراهی شوند و از خدماتی مانند استقبال و تودیع، تسریع در مراحل سفر، ترانسفر درون فرودگاهی، استفاده از سالن VIP و پیگیری بار استفاده کنند. میزان و نوع خدمات تشریفات فرودگاهی ممکن است بسته به هر فرودگاه و مقررات مربوطه متفاوت باشد. بهتر است قبل از سفر خود، از فرودگاه مورد نظر و شرکت ‌های خدمات تشریفات فرودگاهی مربوطه اطلاعات دقیق را دریافت کنید. Cip فرودگاه کرمانشاه  را می توانید از طریق وبسایت ها به صورت آنلاین رزرو نمایید.

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.