درآمد‌های گروه توسعه مالی مهر آیندگان از ۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان رد شد

درآمد حاصل از سود سهام محقق شده گروه توسعه مالی مهر آیندگان در سال گذشته به بیش از ۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان رسید.
کد خبر : 31144
تاریخ انتشار : دوشنبه 27 فروردین 1403 - 14:26
درآمد‌های گروه توسعه مالی مهر آیندگان از ۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان رد شد
Print Friendly, PDF & Email

به گزارش وقت خبر، براساس گزارش فعالیت ماهیانه گروه توسعه مالی مهر آیندگان که در سامانه کدال منتشر شده درآمد حاصل از سود سهام محقق شده این شرکت در سال گذشته به بیش از ۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان رسیده است که نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل از آن رشد ۳۶ درصدی دارد.

جمع بهای تمام شده سرمایه‌گذاری‌های پورتفوی بورسی  گروه توسعه مالی مهر آیندگان در سال گذشته به بیش از ۱۳ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان رسیده است همچنین ارزش بازار سرمایه‌گذاری‌های این شرکت در سال گذشته حدودا به ۳۴.۵ هزار میلیارد تومان رسیده است.

رشد ارزش سرمایه گذاری‌های بورسی ومهان

ارزش سرمایه گذاری‌های بورسی گروه توسعه مالی مهر آیندگان که با نماد ومهان در بازار سرمایه شناخته می‌شود در سال ۱۴۰۱ حدودا ۳۳.۶ هزار میلیارد تومان بود که در سال گذشته با رشد حدودا ۳ درصدی به ۳۴.۵ هزار میلیارد تومان رسید.

عمده‌ترین سرمایه‌گذاری گروه توسعه مالی مهر آیندگان درسال گذشته مربوط به شرکت‌های فعال در بازار سرمایه بود، بهای تمام‌شده پرتفوی بورسی ومهان ۱۳ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان بود همچنین بهای تمام شده سرمایه گذاری‌های شرکت فوق در شرکت‌های غیر بورسی به ۹۱۶ میلیارد تومان رسید.

بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری‌های سال ۱۴۰۲  گروه توسعه مالی مهر آیندگان در پرتفوی بورسی در مقایسه با سال ۱۴۰۱ حدودا افزایش ۷۹ درصدی داشته است.

بیشترین بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری در پرتفوی بورسی سال گذشته ومهان مربوط به بخش پالایش نفت اصفهان با ۲ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان بود و پس از آن نیز بیشترین بهای تمام‌شده مربوط به صنایع پتروشیمی خلیج فارس با بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان می‌باشد.

همچنین عمده‌ترین ارزش بازار در صورت‌وضعیت پرتفوی شرکت‌های بورسی در اختصاص شرکت سنگ آهن گل گهر با بیش از ۴ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.