امام جمعه شهرستان مبارکه: فولاد مبارکه در مبارزه با ویروس کرونا نیز عملکرد قابل تقدیری داشته است

به گزارش وقت خبر ، حجت الاســـــلام موســــوی نمایندۀ ولـــی فقیه و امـــــام جــمعه شــهرســــتان مـــبارکه در این خصوص افزود: از مدیریت و کارکنان شرکت سرفراز فولاد مبارکه صمیمانه تشکر می کنیم که در شرایط سخت تحریم و مبارزۀ اقتصادی با استکبار جهانی در میدان حضوری موفق دارند. نمایندۀ ولی فقیه در شهرستان مبارکه اظهار داشت: دشمنان با تمام قوا در عرصه های سیاسی و فرهنگی و به ویژه در زمینۀ اقتصادی تلاش میکنند تا کشور را با محدودیت و فشار بیشتر مواجه کنند و تمرکز حداکثری آنان بر تحریم اقتصادی است. در چنین شرایطی شاهد آن هستیم که شرکت فولاد مبارکه با همۀ محدودیتها همچنان در تولید نقش بسزایی دارد.
امام جمعۀ شهرستان مبارکه تأکید کرد: عملکرد خوب شرکت فولاد مبارکه در جنگ اقتصادی باعث شده خطوط تولید این شرکت و صنایع وابسته به آن دچار وقفه نشوند و در نهایت کشور در حوزۀ صنعت فولاد با مشکلی مواجه نگردد.حجت الاسلام موسوی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: انتشار ویروس کرونا در سراسر این کرۀ خاکی روال عادی زندگی بسیاری از انسانها و بسیاری از فعالیتهای اقتصادی را تحت تأثیر خود قرار داده است، اما باز هم شاهدیم که مدیریت فولاد مبارکه با برنامه ریزی مناسب از انتشار این ویروس در سطح شرکت پیشگیری کرده و اجازه نداده است که به تولید خدشه ای وارد شود. مهمتر اینکه در این شرایط که با کمبود منابع اقتصادی برای تأمین تجهیزات و ملزومات پزشکی و درمانی برای مبارزه با ویروس کرونا مواجهیم، فولاد مبارکه کشور را در این زمینه نیز همراهی و همیاری کرده و این امر شایستۀ قدردانی است.
امام جمعه شهرستان مبارکه در خاتمه، ضمن آرزوی سلامتی و سربلندی روزافزون برای مدیریت و کارکنان فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت تولید در زمینۀاقتصادی امید کشور به شرکتهایی همچون فولاد مبارکه است.

قبلی نام و حیطه بندی تمام مشاغل مجاز به فعالیت، فردا (۱۹ فروردین) اعلام می‌شود
بعد داریوش رشیدی مدیر ناحیۀ آهن سازی : ثبت رکورد جدید تولید آهن اسفنجی در سال جهش تولید

حتما ببینید

تداوم پذیره نویسی صندوق واسطه گری مالی یکم در بانک ملت

پذیره نویسی صندوق واسطه گری مالی یکم در شعب و درگاه های غیرحضوری بانک ملت تا ۳۱ اردیبهشت ماه ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *