توضیح تسهیلات 300 میلیاردی پست بانک: ممکن است اشتباهی رخ داده باشد!

  به گزارش “وقت خبر“اعطای تسهیلات 300 میلیاردی پست بانک به یک شرکت دامی که مدیرعاملش در حال حاضر به جرم اخلال در نظام اقتصادی در بازداشت به سر می برد باعث شد تا صحت و سقم ماجرا را از روابط عمومی این بانک بشنویم. میرازئی پور معاون اداره کل روابط عمومی پست بانک در

کد خبر : 356
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 10 اکتبر 2019 - 13:21
توضیح تسهیلات 300 میلیاردی پست بانک: ممکن است اشتباهی رخ داده باشد!

 

به گزارش “وقت خبر“اعطای تسهیلات 300 میلیاردی پست بانک به یک شرکت دامی که مدیرعاملش در حال حاضر به جرم اخلال در نظام اقتصادی در بازداشت به سر می برد باعث شد تا صحت و سقم ماجرا را از روابط عمومی این بانک بشنویم.

میرازئی پور معاون اداره کل روابط عمومی پست بانک در این رابطه به خبرنگار وقت خبر گفت: هیچ قضیه ی خاصی نیست و این موضوع از شیطنت برخی رسانه ها شروع شده است. وی ادامه داد: هزار کار مثبت انجام میشود کسی درباره ی آن صحبت نمی کند به محض اینکه یک کار حساب نشده و نسنجیده اتفاق می افتد همه درباره ی آن می گویند. میرزایی پور تأکید کرد: این موضوع به معنی این نیست که پست بانک کار خودش را اشتباه انجام داده! در یک مقطعی این کار انجام شده و شاید در زمانی که اسناد و صورتهای مالی شرکت مورد بررسی قرار گرفته اشتباهی رخ داده و همه چیز البته براساس قانون در حال پیگیری است. معاون اداره کل روابط عمومی پست بانک اظهار داشت: برخی رسانه ها دوست دارند از برخی شیوه ها استفاده کنند. اسناد و مدارک اعطای این تسهیلات وجود دارد و ما در حال تحقیق و بررسی هستیم اینکه برخی چه برداشتی از این موضوع دارند به خودشان مربوط است. هر خبر تازه ای در این مورد شد حتما رسانه ها را خبر می کنیم.

میرزائی پور در پاسخ به سؤال معطوف به سابقه بودن اعطای چنین تسهیلاتی به شرکتها در پست بانک توضیح داد: همه چیز براساس بهداشت اعتباری و درنظر گرفتن سوابق شرکتها انجام می شود و محال است که در اعطای اعتبار به شرکتها موارد قانونی در نظر گرفته نشود اما ممکن است که اشتباهاتی هم رخ دهد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.