نگاهی آماری به پیشرفت کمپین “مثل اول” در نوسازی مدارس زلزله زده کرمانشاه

همراه اول سال قبل در آستانه ی جشن 24 سالگی دست به یک اقدام خیرخواهانه در راستای مسئولیتهای اجتماعی خود زد و با راه اندازی کمپینی با هشتگ #مثل_اول مبلغ ۵ میلیارد تومان را برای ساخت مدارس زلزله زده استان کرمانشاه اهدا نمود تا مدارس مثل روز اول بازسازی شوند.

کد خبر : 48
تاریخ انتشار : یکشنبه 18 آگوست 2019 - 10:59
نگاهی آماری به پیشرفت کمپین “مثل اول” در نوسازی مدارس زلزله زده کرمانشاه

به گزارش وقت خبر ، ارتباط تنها به معنی گفتگوی بشر نیست. ارتباط یاد گرفتن و آموختن است که اگر انسانها در طول تاریخ به این موضوع نائل نمی شدند همواره جامعه ای مرکب از جهل و ستیز داشتیم. آموزش مهمترین رکن جامعه است که در آن مدیرانش می آموزند که با ارتباط مؤثر با پیکره ی جامعه می توان نوشداروی بسیاری از مشکلات را را بسیار نزدیک دید.

اهتمام به این امر زمانی بیشتر به چشم می آید که وقتی به هر دلیلی اصلی ترین نیاز جامعه دچار تأخیر می شود و در گذر این بزنگاه مسائل فراوانی با خود به همراه می آورد. باید سلیقه ی انتخاب نام بعضی از شرکتها و نهادها و خط و مشی اجرایی و رفتاری آنها را به دیده ی تحسین نگریست زیرا همانی خواهند بود که می گویند.

همراه اول سال قبل در آستانه ی جشن 24 سالگی دست به یک اقدام خیرخواهانه در راستای مسئولیتهای اجتماعی خود زد و با راه اندازی کمپینی با هشتگ #مثل_اول مبلغ ۵ میلیارد تومان را برای ساخت مدارس زلزله زده استان کرمانشاه اهدا نمود تا مدارس مثل روز اول بازسازی شوند. در این کمپین که بسیاری از هنرمندان و چهره های سرشناس را با خود همراه کرد اتفاقات بسیار جالبی و خوشحال کننده ای رخ داد. استقبال خوب اهالی هنر، ورزشکاران و البته تلاش جهادگرانه ی مدیران همراه اول سبب شد تا امروز شاهد باشیم که بعد از گذشت یکسال از واقعه ی دردناک زلزله ی کرمانشاه مدارسی که از بین رفته بودند بار دیگر احیا شوند و یا در شرف شروعی دوباره باشند.

ساخت مدرسه 6 کلاسه علی ابن ابی طالب شهرستان سرپل ذهاب با پیشرفت فیزیکی حدود 90 درصد

ساخت مدرسه 6 کلاسه قشلاق روانسر با پیشرفت فیزیکی حدود 50 درصد

ساخت مدرسه 2کلاسه روستای کندوله روانسر با پیشرفت فیزیکی حدود 50 درصد

ساخت مدرسه 6کلاسه زیارت تمرخان شهرستان ثلاث باباجانی با پیشرفت حدود 90درصد

ساخت مدرسه 6کلاسه نورآباد ثلاث باباجانی با پیشرفت فیزیکی حدود 90 درصد

ساخت مدرسه 2کلاسه روستای نیرژ ثلاث باباجانی با پیشرفت حدود 35 درصد

ساخت مدرسه 2کلاسه روستای دشت لیل با پیشرفت حدود 25 درصد ، البته اسکلت فلزی پروژه در کارخانه ساخته شده و آماده نصب می باشد.

مدرسه 2کلاسه روستای شلین گیلانغرب به صورت پیش ساخته بتنی در کارخانه گارنیت واقع در تهران در حال ساخت بوده و انشاالله همزمان با شروع سال تحصیلی آماده بهره برداری خواهد بود.

شرکت ارتباطات سایر (همراه اول) جزو اولین شرکتهایی است که همواره می توان همراهی آنها را در موضوعات مختلف اجتماعی به وضوح دید و از این حیث باید گفت انتخاب نام همراه اول با این رویکرد حرکت در مسیر ایدئولوژی است. بدون شک سالها بعد این خدمت ارزنده می تواند بهترین امضای حضور در یاری رسانی باشد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.