عدم انتشار صورت حقوق و دستمزد پرسنل کشتیرانی با کدام توجیه؟

به گزارش “وقت خبر”جمله ی رهبر انقلاب به همه ی مدیران و مسئولین فصل الخطاب بود :” مسئولان جز در موارد نظامی، امنیتی و اموری که با دشمن مقابله داریم، باید شفاف باشند و هیچ رازی را از مردم پنهان نکنند “

کد خبر : 507
تاریخ انتشار : شنبه 26 اکتبر 2019 - 14:56
عدم انتشار صورت حقوق و دستمزد پرسنل کشتیرانی با کدام توجیه؟

 

به گزارش “وقت خبر“جمله ی رهبر انقلاب به همه ی مدیران و مسئولین فصل الخطاب بود :” مسئولان جز در موارد نظامی، امنیتی و اموری که با دشمن مقابله داریم، باید شفاف باشند و هیچ رازی را از مردم پنهان نکنند ”

شفافیت مهمترین رکن اعتماد مردم به یک مجموعه خواهد بود و این مسئله در جمهوری اسلامی یک اصل انکار نشئنی و نادیده نگرفتنی باید باشد. سازمانهایی که امروز بیشتر با بدنه حاکمیت در ارتباط هستند حتما بهتر از دیگران باید متوجه فرمایش رهبری شده باشند مگر اینکه در عمل بخواهند خلاف آن را ثابت کنند.

کشتیرانی جمهوری اسلامی با 6050 نفر پرسنل مشغول به فعالیت است و پیش بینی می گردد این تعداد به 5977 نفر در پایان خرداد 99 افزایش یابند. تراکنشها و گردشهای مالی زیاد این گروه سبب می شود که مطالبه ی شفاف سازی در مورد آنها با حداکثر حساسیت دنبال شود.

عدم انتشار میزان حقوق و دستمزد پرسنل کارکنان کشتیرانی جرو مواردیست که می تواند محل بحث باشد. در صورتهای مالی این شرکت چیزی به عنوان حقوق و دستمزد دیده نمی شود و مشخص نیست سهم حقوق و دستمزد پرسنل کشتیرانی از میزان هزینه های این شرکت چقدر است؟

امیدواریم که مدیرعامل و مدیران ارشد کشتیرانی راجع به این مسئله توضیح شفاف داشته باشند.

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 4 در انتظار بررسی : 4 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.