دستگیری ۲ اکیپ شکارچی غیرمجاز در روانسر

به گزارش http://vaghtkhabar.ir/ناصح باباخانی امروز اظهار داشت: پیرو گزارش واصله و حین گشت و کنترل مناطق و زیستگاه‌ها به منظور پیشگیری از شکار و صید غیرمجاز در حوزه استحفاظی شهرستان روانسر (ارتفاعات شاهو و زیستگاههای اطراف روستاهای نهرابی و پشتنگ و بنی‌گز) مامورین یگان حفاظت این اداره در محل‌های مورد گزارش حضور یافته و موفق به دستگیری ۲ اکیپ متخلف شکارچی غیرمجاز، کشف چند قطعه کبک به همراه آلات و ادوات شکار شامل قفس چوبی و ضبط اسلحه شکاری از متخلفین شدند.

وی افزود: در همین راستا پس از تنظیم صورت جلسه تخلف پرونده متهمین برای سیر مراحل کیفری به مراجع محترم قضایی ارجاع داده شد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست روانسر در پایان، گفت: با توجه به امکانات موجود، وسعت زیاد منطقه، پراکنش حداکثری حیات وحش و وضعیت حاد منطقه از حیث بیماری کرونا ویروس یگان حفاظت این اداره کماکان نسبت به گشت‌زنی زیستگاه‌ها و برخورد با سودجویان و سوداگران طبیعت اقدام قاطع و قانونی را معمول می‌دارد.

قبلی تولید ۲۰ هزار عدد ماسک با حمایت گروه مالی گردشگری
بعد هدف شفاف سازی ، نیت تخریب دستگاههای امنیتی ورود کنند

حتما ببینید

چگونه متوجه شویم سهام عدالت داریم یا خیر؟

رهبر انقلاب دیشب با درخواست دولت برای آزادسازی سهام عدالت موافقت کردند اما بسیاری از مردم نمی‌دانند یا بخاطر ندارند که آیا در شمول سهام عدالت قرار گرفته بودند یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *