پیش‌بینی قیمت خودرو در هفته اول مهر/ فاصله قیمتی خودروها زیاد شد

به گزارش وقت خبر ، افزایش لحظه به لحظه قیمت دلار و همچنین خروج برخی افراد از بازار سرمایه اعث شده که مردم به بازارهای موازی همچون بازار خودرو، مسکن، طلا و ارز مراجعه کنند. حال سوالی که ایجاد می‌شود این است که آینده قیمت خودرو با ریزش بورس چه می‌شود؟

در همین حال دبیر انجمن واردکنندگان خودرو از روند نوسانی قیمت خودرو در هفته آینده خبر داد و به تجارت‌نیوز گفت: با توجه به قرعه‌کشی اخیر خودروسازان تقاضای جدیدی وارد بازار خودرو می‌شود و احتمالا هفته آینده قیمت خودرو بین پنج تا ۱۰ درصد افزایش خواهد یافت.

مهدی دادفر با اشاره به فاصله قیمتی کارخانه تا بازار افزود: فاصله قیمتی برخی از خودروها از کارخانه تا بازار بین ۷۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان شده است. همچنین فاصله قیمتی خودروهای مونتاژی از بازار تا کارخانه نیز ۳۵۰ میلیون تومان است.

او با اشاره به واردات خودروهای روسی اظهار کرد: به طور کلی واردات خودرو همچنان ممنوع است اما برخی از خودروهای روسی توسط برخی نمایندگی‌ها وارد کشور شده است. البته واردات خودروهای روسی ممکن است در بازار انحصاری برای مردم جذاب باشد اما به طور کلی زمانی که بازار خودرو از انحصار خارج شود این خودروها دیگر برای مردم جذاب نیستند.

قبلی احتمالا قیمت طلا این هفته ارزان می‌شود
بعد تسهیلات راحت با سامانه تسهیلات هوشمند فرابانک ملت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *