آخرین خبرها

بیژه نوباوه: قطعه سازی کروز نوید بخش روزهای خوب برای صنعت است

به گزارش وقت خبر , جمعی از اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با حضور در شرکت کروز از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران در خصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفت وگو پرداختند.

 

نمایندگان مجلس از خط تولید ACU ایربگ و مرکز تحقیقات و نوآوری گروه قطعه سازی کروز نیز بازدید کردند. توانمندی کروز برایم قابل تقدیر است در حاشیه این بازدید، بیژن نوباوه نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی گفت: فکر نمی کردم در کشور ما یک مجموعه بدین شکل بتواند نیازهای صنایع را مرتفع کند؛

 

به خصوص در ساخت قطعات حساس الکترونیک این میزان پیشرفت برایم قابل تقدیر بود. نوباوه افزود: با وجود تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران، مهندسین و کارگران خبره و توانمند در قطعه سازی کروز روزهای خوب را برای توسعه صنعت در کشور نوید می دهند.

 

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در خصوص حمایت نمایندگان ملت از قطعه سازان گفت: سیاست نظام جمهوری اسلامی ایران تاکید بر خودکفایی دارد، بخشی از جهش تولید به صنایع مادر باز می گردد؛ یعنی اگر صنایع مادر و زیر ساخت های آن تقویت شود، صنایع مختلف از جمله قطعه سازی می تواند برای صنعت خودروسازی نیز راه گشا باشد.

قبلی بانک ملت؛ یاور مردم زلزله زده سی سخت در روزهای سخت زمستان
بعد تحول دیجیتال؛ تحولی اجتناب ناپذیر برای فولاد مبارکه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *